• ZAJĘCIA DODATKOWE WYNIKAJĄCE Z ZAINTERESOWAŃ UCZNIÓW

          • ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE DLA UCZNIÓW

            W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 sem. II

             

            Lp.

            Przedmiot

            Imię i nazwisko prowadzącego

            Klasa

            dzień

            godzina

            sala

            uwagi

            1

            Zajęcia wyrównawcze z języka polska „Uczeń z pasją”

            Adrian Przyborski

            3h, 3i, 3j, 8c

            poniedziałek

            7:20-8:05

            226

            według potrzeb

            2

            Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego

            Adrian Przyborski

            3j

            poniedziałek

            8:15-9:00

            226

            -

            3

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Rozwiązywanie testów

            Małgorzata Kucharska-Rabiza

            3b,

             3c

            czwartek

            7:20-8:05

            8.15 – 9.00

            215

            według potrzeb

            4

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Magdalena Żytlińska

            5a, 8a,

            wtorek

            7:20-8:05

            208

            według potrzeb

            5

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Magdalena Żytlińska

            5a,3a, 8f,

            wtorek

            8:15-9:00

            208

            według potrzeb

            6

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Magdalena Żytlińska

            5b, 8b

            czwartek

            7:20-8:10

             

             

            7

            Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego / przygotowujące do egzaminu

            Anna Kubasińska-Cynarzewska

            4/3

            wtorek

            13.55-14.40

            14.50-15.35

            217

            Według potrzeb

            8

            Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

            Maciej Łyk

            4, 5, 8, gim.

            czwartek

            13:55-14:40

            219

            Według potrzeb

            9

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego „Uczeń z pasją”

            Sylwia Chudziak

            8f

            wtorek

            8:15-9:00

            207

            -

            10

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego „Uczeń z pasją”

            Renata Dytfeld

            3c

            wtorek

            14.50-15.35

            217

            -

            11

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

            Renata Dytfeld

            3

            wtorek

            13.55-14.40

            217

            według potrzeb

            12

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Romana Strózik

            4a, b, c,d

            piątek

            7:20-8:05

            204

            według potrzeb

            13

            Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

            Romana Strózik

            4a, d, f

            poniedziałek

            7:20-8:05

            204

            według potrzeb

            14

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Magdalena Czapla-Szałek

            4f, 4g

            poniedziałek

            7:20-8:05

            205

            według potrzeb

            15

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Magdalena Czapla Szałek

            4e

            czwartek

            13:00-13:45

            205

            według potrzeb

            16

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Magdalena Czapla-Szałek

            8c, 8e

            wtorek

                7:20-8:15

            226

            według potrzeb

            17

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Magdalena Czapla-Szałek

            3h

            Środa

            7:20-8:15

            226

            według potrzeb

            18

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

            Sylwia Chudziak

            5a

            Wtorek

            7:20-8:05

            207

            Według potrzeb

            19

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

            Sylwia Chudziak

            5b

            Piątek

            8:15 -9:00

            207

             

            20

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

            Sylwia Chudziak

            5c

            wtorek

            8:15 -9:00

            207

             

            21

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Monika Przydrożna

            3d, 3f, 3g, 3i, 3j

            Środa

            7:20-8:05

            225

            Według potrzeb

            22

            Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

            Natalia Borycka

            4g

            środa

            13:00-13:45

            509

            Według potrzeb

             

            Zajęcia wyrównawcze z geografii

            Michalina Trepińska

            5/7/8/3

            poniedziałek

             

            210

            Według potrzeb

            23

             

             

             

             

             

             

             

             

            Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego.

            Natalia Misiak

            4f

            Wybrane poniedziałki

            7.20-8.05

            206

             

             

             

             

            ZAJĘCIA DODATKOWE WYNIKAJĄCE Z ZAINTERESOWAŃ UCZNIÓW

            W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

             

            Lp.

            Nazwa zajęć

            Krótki opis zajęć

            Imię i nazwisko prowadzącego

            dzień

            godzina

            sala

            24

            Dyskusyjny Klub Książki

             

            R. Dytfeld, E. Karasiewicz

            1x w miesiącu

            15:30-:16:15

            biblioteka

            25

            KinoManiacze

            Przedstawienie najważniejszych gatunków filmowych oraz zapoznanie z najważniejszymi dziełami kinematografii światowej

            M. Trepińska, A. Przyborski, A. Sobera

            1x na dwa miesiące

            9:00-13:00

            210

            26

            Alea iacta est!

            Rozgrywki gier planszowych

            M. Trepińska, A. Przyborski, A. Sobera

            1x na dwa miesiące

            9:00-13:00

            508/210

            27

            Po nitce do kłębka.

            Logiczne gry planszowe

            M. Czapla-Szałek, R. Strózik

               

            203

             

             

             

             

             

             

             

            28

            Siatkówka dla klas 45

            Zajęcia z piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców z klas 4 i 5

            Joanna Pisula

               

            sala gimnastyczna

            29

            Szkolny Klub Sportowy

            Gry i zabawy ruchowe dla klas 4–6,

            Zajęcia rozwijające grę w tenisa stołowego dla klas 7–8

            Piotr Kostański

               

            sala gimnastyczna

            30

            Modlitwa tańcem

            Zajęcia dla klas 4 i 5 polegające na wielbieniu Boga tańcem.

            Anna Kusiak-Kasprzak

                 
            31

            Szkolny Klub Sportowy

            Gry zespołowe dla klas 8 i III

            Mikołaj Basiński

            Środa

            czwartek

            7:20 – 8:05

            8:15 – 9:00

            sala gimnastyczna

            32

            Szkolne Koło Caritas

             

            Zajęcia 5–8

            Hanna Antkowiak

            Elżbieta Dorna

            środa

            7.20 – 8.05

            228

            33

            Chemiczne kółko EKOCHEM

            Zajęcia dla uczniów rozwijające wiedzę z chemii i ekologii dla klas 8

            Małgorzata Jackowska

            Wtorek

            14:50 -15:35

            227

            34

            „Gimnastyka dla mózgu”

            Zajęcia rozwijające możliwości intelektualne dzieci i młodzieży

            Kinga Tomaszewska

            wtorek

            13:55- 14:40

            508

            35

            Spacer po zdrowie – nordic walking

            Trening zdrowotny dla uczniów, rodziców i nauczycieli

            Urszula Kolińska, Aleksandra Adamowicz - Ryfa

            druga niedziela miesiąca

            10:00-10:45

            Stadion Gosir

            ul. Jeziorna 3

            36

            Fotografia i obróbka zdjęć

            Nauka fotografowania oraz poprawianie zdjęć w programie graficznym Gimp

            Stanisław Puto

               

            220

            37

            Grafika komputerowa dla najmłodszych

            Praca z programami graficznymi Paint, Gimp

            Stanisław Puto

               

            220

            38

            Programowanie C++

            Kontynuacja zajęć dla grupy mat-inf

            Aneta Milczarek

               

            214

            39

            Gimnastyka dla mózgu- rozwiń swój potencjał!

            Zajęcia dla klas 4, doskonalenie funkcji poznawczych i ogólnego rozwoju przez gry planszowe i nie tylko

            Kinga Tomaszewska

            wtorki

            13:55- 14:40

            508

            40

            Koło matematyczne dla klasy 7

            Zajęcia dla uczniów rozwijające zdolności matematyczne dla klasy 7 połączone z zajęciami wyrównawczymi

            Małgorzata Kucharska-Rabiza

            poniedziałek

            7:20-8:05

            215

            41

            Koło matematyczne dla klasy 8

            Zajęcia dla uczniów rozwijające zdolności matematyczne dla klasy 8

            Rozwiązywanie testów

            Małgorzata Kucharska-Rabiza

            wtorek

            7:20-8:05

            215

            42

            Praca z uczniem zdolnym matematycznie

            Zajęcia dla uczniów rozwijające zdolności matematyczne dla klasy 8

            Romana Strózik

            Wtorek

            Środa

            czwarek

            7.20-8.05

            7.20-8.05

            7.20-9.00

            212

            43

            Koło matematyczne dla klasy 3

            Zajęcia dla uczniów rozwijające zdolności matematyczne dla klasy 3

            Małgorzata Kucharska-Rabiza

            wtorek

            czwartek

            13:55-15:35

            13.00- 14.40

            215

            215

            44

            Faster, better, smarter! – Techniki szybkiego uczenia się.

            Zajęcia z technik szybkiego uczenia się i strategii egzaminacyjnych dla klas 8.

            Natalia Misiak

            czwartki

            7:20-8:05

            206

            45

            Koło polonistyczne

            Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

            Ewelina Karasiewicz

            poniedziałek

            środa

            13:55-14:40

            13:55-14:30

            207

            46

            Warsztaty kreatywne – Sztuka recyklingowa 

            Zajęcia dla klas 4, sztuka recyklingu – spojrzenie artystyczne na przedmioty codziennego użytku

            Ariana Milecka -Szyszka

            wtorek

            14:40-15:25

            200

            47

            Kamera , akcja!!! Telewizja szkolna..

            Zajęcia z profesjonalnym sprzętem telewizyjnym, nagrywanie i prowadzenie wiadomości szkolnych, nauka pisania scenariuszy, zabawa w dziennikarza

            Anna Kubasińska-Cynarzewska

            środa

            13.55-14.40

            217/508

            48

            Uczeń z pasją – Jednak potrafię, zajęcia kompensacyjne.

            Tylko klasa 3a

            Anna Kubasińska-Cynarzewska

            poniedziałek

            13:55-14:40

            217

            49

            Haft matematyczny

            Zajęcia z haftu, wykonywanie ozdób z motywami matematycznymi

            Magdalena Żytlińska

            wtorek

            13:55-14:40

            208

            50

            Grać i śpiewać każdy może!

            Nauka i rozwijanie zdolności wokalnych, i umiejętności gry na pianinie oraz innych instrumentach.

            Karol Stodolny

            środa

            14:45-15:30

            222

            51

            Hello!I love English!

            Gry i zabawy językowe. Tworzenie krótkich filmów

            Natalia Borycka

            środa

             

            509

            52

            Warsztaty plastyczne

            „Kuźnia talentów”

            Doskonalenie warsztatu w zakresie rysunku  i malarstwa sztalugowego

            Norbert Brommer

            wtorek

            14:40 -16

            224

            53

            Uczeń z pasją - mnemotechniki

            Tylko dla klas 3f i g

            Mateusz Góra

            Piątek

            13.55 – 14.40

            201

            54

            Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

            Klasy 8 a,b

            Mateusz Góra

            wtorek

            7:20 – 8:10

            201

             

            55

            Na tropie zdrowego żywienia

            Klasa 5

            Elżbieta Dorna

            raz w miesiącu środa

            8 -lekcja

            228

            56

            Uczeń z pasją

            Koło chemiczne

            Hanna Rogosz

            wtorki

            7:20

             
            57

            Uczeń z pasją

            Koło chemiczne

            Hanna Rogosz

            środy

            7:20

             

            58

            Uczeń z pasją

            Koło biologiczne

            Hanna Rogosz

            piątki

            7.20

             

            59

            Uczeń z pasją

            Język polski – przygotowanie do egzaminu, dodatkowe wiadomości z zakresu języka polskiego

            Sylwia Chudziak

            Czwartek

            7.20 – 8.05

            207

            60

            Podróże w czasie

            Koło historyczne kl. 5 i 4

            Angelina Snuszka

            wtorki

            14:50-15:35

            216

            61

            Warsztaty z historią

            Warsztaty historyczne kl. 5 i 4

            Snuszka, A. Milecka-Szyszka, P. Napierała

            Raz w miesiącu w sobotę 2 h

            9:00-11:00

            216

             

    • Kontakty

        • Nazwa szkoły
        • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego
        • E-mail szkoły
        • sekretariat@sp2k.pl
        • Telefon
        • 61 810 77 26
        • Adres szkoły
        • Pocztowa 30
        • Dyrektor
        • Barbara Koralewska Idzikowska
        • Wicedyrektorzy
        • Karolina Cicha
          Piotr Duda
        • Administratorzy
        • Anita Chmielewska
          Adrian Przyborski
    • Librus Synergia
    • Biuletyn informacji publicznej