• Zajęcia dodatkowe

          • Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020

          • LP.

            NAZWA ZAJĘĆ

            KRÓTKI OPIS ZAJĘĆ

            IMIĘ I NAZWISKO PROWADZĄCEGO

            KLASA

            DZIEŃ

            GODZINA

            SALA

            1.  

            Logopedia na wesoło

            Usprawnianie narządów artykulacyjnych, dbałość o poprawną wymowę

            Sylwia Jasińska

            1a

            czwartek

            11:00-11:45

            A014

            1.  

            Kreatywny recykling

            Kształtowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie kompetencji plastyczno-technicznych

            Małgorzata Bińczyk

            1b

            czwartek

            11:00-11:45

            A015

            1.  

            Przygoda z origami

            Doskonalenie rozwoju zdolności matematycznych i twórczych

            Małgorzata Kowalczyk

            1c

            wtorek

            11.55- 12.40

            A009

            1.  

            Skrzynia pełna różności

            Gry i zabawy edukacyjne i rozwijające dla uczniów

            Agnieszka Zbaracka

            2a

            wtorek

            11:55-12:40

            A006

            1.  

            Kółko bystrego trzecioklasisty

            Nauka matematyki poprzez praktyczne działanie i zabawę. Zainteresowanie światem, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem. Wdrażanie do samodzielnego rozumowania, wyciągania wniosków. Planowanie oraz prowadzenie obserwacji i doświadczeń

            Patrycja Gruszkiewicz

            3a

            wtorek

            11:55 -12:40

            A016

            1.  

            Łamigłówki Mądrej Główki

            Rozwijanie umiejętności twórczego myślenia, doskonalenie zapamiętywania i przetwarzania informacji, zachęcanie do rozwijania własnych zainteresowań

            Magdalena Lisiecka

            3b

            środa

            11:55-12:40

            A007

            1.  

            Chór

            Przełamywanie tremy, gra na instrumentach, nauka układów tanecznych z Just Dance, karaoke

            Karol Stodolny

            4-8

            poniedziałek

            7:20-8:05

            A212

             

            Zajęcia edytorskie

            Tworzenie tekstu, jego korekta, graficzne opracowanie tekstu i zdjęć

            Adrian Przyborski

            4-8

            środa

            7:20-8:05

            A107

            1.  

            Cool-tura krajów anglojęzycznych

            Poznawanie UK, USA i Australii poprzez komiksy, filmy, zabytki oraz gry planszowe

            Marcin Jakubowski

            4-8

            piątek

            7:20-8:05

            13:00-13:45

            B201

            1.  

            Zaczytani. Dyskusyjny Klub Książki

            Zainteresowanie uczniów literaturą, rozmowy na tematy poruszane w tekstach literackich

            Ewelina Karasiewicz

            4-8

            co drugi poniedziałek

            13:55-15:35

            biblioteka

            1.  

            Rękodzieło historyczne

            Poznanie różnych technik pisarskich, tworzenie biżuterii na wzór starożytnej, gier strategicznych, konstruowanie prehistorycznych narzędzi

            Ariana Milecka-Szyszka

            4-8

            piątek

            7:20-8:05

            A210

            1.  

            Coś z niczego

            Tworzenie nietuzinkowych ozdób (m.in. bibułkowy ogród, dziwne talerze, kolorowe niespodzianki)

            Elżbieta Dorna

            4-8

            środa

            7:20-8:05

            B103

            1.  

            Meteorologia dla każdego

            Rozwijanie wiedzy oraz umiejętności uczniów z zakresu treści meteorologicznych

            Marcin Nowacki

            5-7

            poniedziałek

            13:55-14:40

            A101

            1.  

            Let’s speak English!

            Rozwijanie zdolności lingwistycznych

            Natalia Borycka

            6b

            5b

            czwartek

            8:15-9:00

            13:00-13:45

            A211

            1.  

            Artystyczno – ekologiczny

            MISZ – MASZ

            Rozwijanie świadomości ekologicznej

            Agnieszka Pochmara

            7-8

            wtorek

            czwartek

            7:20-8:05

            13.55-14.40

            A 103

            1.  

            Młody sportowiec

            Gry drużynowe, rozwijanie umiejętności technicznych z wielu dyscyplin sportowych

            Piotr Kostański

            6

            7

            poniedziałek

            13:00-13:45

            14:50-15:35

            GOSiR

            1.  

            Akademia Scottie Go!

            Nauka programowania dla najmłodszych

            Anita Chmielewska

            4-6

            piątek

            13:55-14:40

            A105

             

             

            LP.

            NAZWA ZAJĘĆ

            KRÓTKI OPIS ZAJĘĆ

            IMIĘ I NAZWISKO PROWADZĄCEGO

            KLASA

            DZIEŃ

            GODZINA

            SALA

            1.  

            Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki

            Zajęcia rozwijające i poszerzające wiadomości z matematyki

            Magdalena Żytlińska

            5a, 5d

            poniedziałek

            środa

            7:20-8:05

            13:55-14:40

            A205

            1.  

            Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki

            Zajęcia rozwijające i poszerzające wiadomości z matematyki

            Małgorzata Kucharska-‑Rabiza

            8a

            piątek

            13:00-14:45

            A108

            1.  

            Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki

            Zajęcia rozwijające i poszerzające wiadomości z matematyki

            Magdalena Czapla-Szałek

            5

            czwartek

            7:20-8:05

            B006

            1.  

            Gimnastyka mózgu

            Zajęcia rozwijające procesy poznawcze

            Kinga Tomaszewska

            4-8

            czwartek

            13:00-13:45

            A208

            1.  

            Mały przyrodnik

            Troska o tereny zielone w bezpośrednim otoczeniu szkoły

            Marcin Nowacki

            4-8

            piątek

            wg potrzeb uczniów

            13:55-14:40

            A101

            1.  

            Szkolne Koło Caritas

            Niesienie pomocy potrzebującym, aktywizowanie uczniów do akcji społecznych, rozwijanie empatii

            Elżbieta Dorna

            4-8

            środa

            13:00-13:45

            B103

             

            KinoManiacze

            Przedstawienie najważniejszych gatunków filmowych oraz zapoznanie z najważniejszymi dziełami kinematografii światowej

            Adrian Przyborski

            4-8

            sobota

            wg potrzeb uczniów

            9:00-13:00

            A105

            1.  

            Szkolny Klub Sportowy – gry i zabawy ruchowe

            Zajęcia sprawnościowe dla najmłodszych

            Aleksandra Adamowicz-‑Ryfa

            2-3

            wtorek

            13:55-14:40

            GOSiR

            1.  

            Szkolny Klub Sportowy – piłka siatkowa

            Nauka i doskonalenie technik gry w piłkę siatkową

            Aleksandra Adamowicz-‑Ryfa

            8

            czwartek

            14:50-15:35

            GOSiR

            1.  

            Kółko plastyczne

            Rozwijanie zamiłowań artystycznych

            Norbert Brommer

            5-7

            czwartek

            14:50-15:35

            A212

             

      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego
        • sekretariat@sp2k.pl
        • 61 810 77 26
        • 62-052 Komorniki, ul. Pocztowa 30
        • Barbara Koralewska - Idzikowska
        • Karolina Cicha Piotr Duda
    • Librus Synergia
    • Biuletyn informacji publicznej