• Nasze sukcesy

          • Zajęcia pozalekcyjne

          • PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W II SEMESTRZE
            ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

            DZIEŃ TYGODNIA

            RODZAJ ZAJĘĆ

            PROWADZĄCY

            GODZINA

            SALA


            poniedziałek

            Warsztaty chemiczne

            Jolanta Sanok

            14:40 – 15:25

            s.211

            Dolina Omo – zajęcia wyrównawcze z geografii

            Piotr Duda

            7 lekcja

            s.207

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – klasy I

            Sylwia Chudziak

            13:50-14:35

            s.202

            Zajęcia wyrównawcze, poszerzające wiedzę z historii

            Piotr Napierała

            7:25-9:55

            s.217

            Zajęcia wyrównawcze/konsultacje językowe

            Marta Koziarz

            14:30 – 15:15

            s.230

            Zajęcia dla uczniów z trudnościami - biologia

            Alicja Pawlewska

            13:45 – 14:30

            s.213

            Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

            Marcin Chołodowski

            7:25-8:10

            s.217

            Pokój nauki – pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych

            Iwona Pomarańska

            14:45 – 15:45

            s.509

            Fotografia i jej komputerowa obróbka

            Stanisław Puto

            15:25

            s.220

            Konsultacje językowe

            Natalia Misiak

            14:35-15:20

            s.226

            Warsztaty gitarowe

            Justyna Nowak

            13:30-14:30

            s.507

            Poradzisz sobie! Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

            Maciej Łyk

            13:55 – 14:40

            s.219

            Konsultacje biologiczne

            Hanna Nowak

            7:25-8:10

            s.213

            Zajęcia z uczniem zdolnym

            Romana Strózik

            7:25 – 8:10

            s.204

             

            wtorek

            Konsultacje językowe

            Beata Turek

            8:15-9:00

            s.222

            Konsultacje językowe/zajęcia wyrównawcze – język angielski

            Karolina Pietrzak

            8:15-9:00

            s.223

            Tajemnice i zagadki historii – klub dyskusyjny

            Aleksandra Paszek

            13:50 – 14:35

            s.206

            Warsztaty gitarowe

            Justyna Nowak

            14:35-15:20

            s.507

            Zajęcia wyrównawcze dla klas 1a,1d z języka polskiego

            Mateusz Góra

            7:25 – 8:10

            201

            Konsultacje językowe – j.angielski

            Natalia Misiak

            7:25-8:10

            s.226

            Koło matematyczne dla klas I

            Małgorzata Kucharska - Rabiza

            13:55-15:25

            s.215

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Magdalena Żytlińska

            7:25 – 8:10

            s.208

            Grafika komputerowa

            Stanisław Puto

            15:25

            s.220

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. Ie

            Ewelina Przydrożna

            13:50-14:35

            biblioteka

            Zajęcia wyrównawcze z chemii/koło chemiczne (na przemian)

            Paweł Przybylski

            14:40-16:15

            227

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Małgorzata Kucharska - Rabiza

            7:25-8:10

            s.215

            Ich will mehr – zajęcia z języka niemieckiego dla zaawansowanych

            Maciej Łyk

            13:55

            s.219

             

            środa

            Klub Psychologiczny

            Katarzyna Zeh

            15:00 – 16:00

            gabinet psychologa

            Haft matematyczny

            Magdalena Żytlińska

            7:25-8:10

            s.208

            Koło matematyczne

            Małgorzata Kucharska - Rabiza

            14:35 – 15:20

            s.215

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – kl.II

            Renata Dytfeld

            13:45 – 14:30

            s.203

            Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

            Marta Koziarz

            13:00-13:45

            s.230

            Hola Espaňol! – tajniki języka hiszpańskiego

            Karolina Pietrzak

            13:50-14:35

            s.229

            Koło biologiczne – przygotowanie do konkursów

            Hanna Nowak

            7:25 -8:15

            s.213

            Warsztaty nauk społecznych

            Dorota Ratajczyk

            9:05

            s.205

            Zajęcia sportowe przygotowujące do spartakiady

            Joanna Pisula

            15:35-16:10

            Hala GOSiR

            Warsztaty gitarowe

            Justyna Nowak

            14:00-14:30

            s.507

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl.2a,2b

            Monika Kubalska

            7:25-8:10

            s.225

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – kl.I

            Sylwia Chudziak

            7:25 – 8:10

            s.202

            Zajęcia wyrównawcze z geografii

            Łukasz Szwarc

            7:25 – 8:10

            s.203

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki – MATEMATYKA JEST ŁATWA

            Romana Strózik

            14:35 – 15:20

            s.204

            Szkolne Koło Caritas (także w dni, kiedy przeprowadzane są akcje charytatywne)

            Elżbieta Dorna, Hanna Antkowiak

            7:25 – 8:10

            Biblioteka, s.228

             

            czwartek

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki – MATEMATYKA JEST ŁATWA

            Romana Strózik

            13:45 – 14:30

            s.204

            Zajęcia przygotowujące klasy III do egzaminu gimnazjalnego z historii

            Aleksandra Paszek

            13:50-14:35

            s.206

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 2d,2e

            Mateusz Góra

            13:45 – 14:30

            s.201

            Warsztaty gitarowe

            Justyna Nowak

            14:40-15:25

            s.507

            Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. III

            Ewelina Przydrożna

            13:50-14:30

            biblioteka

            Zajęcia rozwijające

            Dorota Ratajczyk

            12:45

            s.205

            Pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych

            Iwona Pomarańska

            13:50 – 14:50

            s.203

            Zajęcia rozwijające zainteresowanie Pismem Świętym – dla uczniów zdolnych

            Ks. Karol Przykucki

            13:45 – 14:30

            s.221

            Dyskusyjny Klub Książki (raz w miesiącu)

            Ewelina Przydrożna

            Renata Dytfeld

             

            biblioteka

            Koło Biblijne „Umiłowany Uczeń”

            Ks. Karol Przykucki

            13:50 – 14:35

            s.221

            Zajęcia sportowe – piłka siatkowa

            Joanna Pisula

            14:35-16:10

            hala sportowa GOSiR

            Zajęcia sportowe – piłka koszykowa

            Dominik Suliga

            7:25 – 8:10

            hala sportowa GOSiR

            Koło Bliżej Prawa (raz w miesiącu)

            Aleksandra Paszek

            14:35 – 16:10

            s.206

            Trening Umiejętności Społecznych

            Katarzyna Zeh

            14:00 – 15:00

            gabinet psychologa

            Faster, better, smarter – techniki szybkiego uczenia się

            Natalia Misiak

            14:40 – 15:25

            s.226

             

            piątek

            Zajęcia z uczniem zdolnym

            Romana Strózik

            7:25 – 8:10

            s.204

            Konsultacje językowe –język angielski

            Beata Turek

            7:25-8:10

            s.222

            Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

            Piotr Dziubała

            14:35 – 15:20

            s.219

            Konsultacje z fizyki dla uczniów z trudnościami

            Edyta Peter

            7:25 – 8:10

            s.211

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            Magdalena Żytlińska

            7:25-8:10

            s.208

            Młodzi – Gniewni w świecie nauki – koło fizyczne

            Edyta Peter

            12:45 – 15:00

            s.211

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki 1b, 2a

            Monika Kubalska

            7:25 – 8:10

            225

            Warsztaty gitarowe

            Justyna Nowak

            14:00-14:30

            s.507

            Koło biologiczne – przygotowanie do konkursów

            Hanna Nowak

            7:25 -8:15

            s.213

            Konsultacje językowe

            Natalia Lawgmin

            7:25

            s.223

            Deutsch macht Spaβ – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

            Joanna Dzięcielewska - Rapsiewicz

            13:45

            s.218

            UKS PUMA Komorniki

            Joanna Pisula

            16:10- 17:00

            hala sportowa GOSiR

            Zajęcia sportowe - wzmacniające dla uczniów

            Joanna Pisula

            15:25 – 16:05

            hala sportowa GOSiR

             

             

            ZAJĘCIA INNE:

            STAJNIA PEGAZA - Koło Teatralne (w zależności od potrzeb i kalendarza imprez szkolnych) – R. Dytfeld

            Rozgrywki WZPN UKS P.U.M.A Komorniki – soboty 9:10 – 11.05, boisko, ul. Jeziorna 5 w Komornikach, B. Majchrzak

            Młodzi gniewni w świecie nauki – zajęcia wyjazdowe na uczelniach poznańskich, E. Peter

            Zespół muzyczny - (w zależności od potrzeb i kalendarza imprez szkolnych) – M. Kubalska, M. Góra

            Poznań po angielsku – wycieczki – Marcin Chołodowski, Karolina Pietrzak. Raz w miesiącu

            Szkolny Klub Turystyczny WAGABUNDA – Piotr Duda, rajdy w różnych terminach, zajęcia w terenie

            Klub Miłośników Sportu. Turystyki i Rekreacji – Urszula Kolińska, Piotr Kostański - zajęcia raz w miesiącu, w terenie

            English through cooking – zajęcia wyjazdowe – Marta Koziarz

            Zajęcia filmowe – wybrane soboty miesiąca

            Koło wzorowego Chrześcijanina – Mateusz Woźniak, jedna sobota w miesiącu – 9:00 – 15:00, zajęcia wyjazdowe w Poznaniu

             

             

      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego
        • sekretariat@sp2k.pl
        • 61 810 77 26
        • 62-052 Komorniki, ul. Pocztowa 30
        • Barbara Koralewska - Idzikowska
        • Karolina Cicha Piotr Duda
    • Librus Synergia
    • Biuletyn informacji publicznej