• PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

          • PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W I SEMESTRZE

            ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

             

            Dzień tygodnia:

            Rodzaj zajęć:

            Prowadzący:

            Godzina:

            Sala:

            Poniedziałek

            Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

            p. K. Kułakowska

            9:10-9:55

            203

            Zajęcia z uczniem zdolnym – przygotowanie do konkursów z fizyki

            p. E. Peter

            14:40-15:25

            211

            KTX – turystyka i rekreacja

            p. P. Duda

            7:25-8:15

            207

            Koło z matematyki dla kl. Ie

            p. M. Kucharska

            7:25-8:15

            215

            Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki

            p. M. Kucharska

            13:50-14:35

            215

            SKC – Szkolne Koło Caritas

            p. E. Dorna,
            p. H. Antkowiak

            7:25-8:10

            228
            i biblioteka

            Praca z uczniem zdolnym z chemii

            p. M. Jackowska

            8:15-9:00

            227

            Koło przyrodnicze dla kl. Ig i chętnych

            p. A. Sutuła

            14:40-15:25

             

            Zajęcia z uczniem zdolnym z chemii dla A. Frankiewicz

            p. H. Nowak

            15:25-16:15

            213

            Zajęcia taneczne

            p. J. Matuszak

            16:15-17:05
            (po wcześniejszym uzgodnieniu)

            sala gimnastyczna

            Koło historyczne

            p. A. Popławska

            7:25-8:15

            206

            Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

            p. A. Kubasińska-
            -Cynarzewska

            13:50-14:35

            217

            Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

            p. A. Kubasińska-

            -Cynarzewska

            13:50-14:35

            217

            Wtorek

            Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki dla kl. IIe

            p. M. Wiśniewska

            7:25-8:15

            208

            Przygotowanie uczniów do konkursów z geografii

            p. M. Trepińska

            14:40-15:25

            207

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. Ia, Ib

            p. M. Kucharska-
            -Rabiza,
            p. J. Szatkowska
            (w Ib o 8:15-9:00)

            7:25-9:00

            215

            Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla kl. IIi

            p. A. Sobera

            11:55-12:40

            509

            Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

            p. S. Ratajczyk

            15:30-16:15

            222

            Zajęcia z uczniem zdolnym z biologii dla A. Frankiewicz

            p. H. Nowak

            8:15-9:05

            227

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            p. M. Kubalska

            7:25-8:10

            225

             

            Zajęcia z uczniem zdolnym z j. angielskiego

            p. N. Misiak

            17:10-17:55

            226

             

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IId

            p. R. Strózik

            13.50-14.35

             

            Środa

            Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. III

            p. S. Chudziak

            9:05-9:50

            203a

            Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

            p. A. Przyborski

            8:15-9:00

            210

            Zajęcia wyrównawcze/przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z fizyki

            p. U. Cichocka

            14:40-15:25

            211

            Dolina Omo – zajęcia wyrównawcze z geografii

            p. P. Duda

            8:15-9:00

            207

            Historia nie jest taka trudna – zajęcia dla uczniów z problemami

            p. P. Napierała

            7:25-8:15

            216

            Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

            p. M. Góra

            8:15-9:00

            201

            Warsztaty plastyczne

            p. N. Brommer

            14:40-15:30

            224

            Zajęcia taneczne

            p. A. Adamowicz-
            -Ryfa

            15:30-16:15

            214

            Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki

            p. M. Kucharska

            7:25-9:00

            215

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            p. M. Żytlińska

            9:10-9:55

            212

            Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

            p. A. Sobera

            9:10-9:55

            509

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IIb, IIg, IIi

            p. R. Strózik

            8:15-9:00

            204

            Kółko biologiczno-chemiczne

            p. H. Nowak

            7:25-8:15

            213

            Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego dla kl. III

            p. M. Łyk

            9:10-9:55

            219z

            Zajęcia z emisji głosu

            p. M. Nabzdyk

            15:30-16:15

            aula, 223

            Kółko fizyczne

            p. E. Kowalska

            14:40-15:25

            211

            Zajęcia wyrównawcze z fizyki

            p. E. Kowalska

            15:30-16:15

            211

            Zajęcia wyrównawcze z chemii

            p. M. Jackowska

            8:15-9:00

            212

            Klub psychologiczny

            p. K. Zeh

            15:00-16:00

            gab. psychologa

            Czwartek

            Konsultacje dla uczniów z trudnościami z fizyki i matematyki

            p. E. Peter

            14:40-15:25

            211

            Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

            p. A. Stachowska

            8:15-9:00

            202

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            p. A. Milczarek

            14:40-15:25

             

            Zajęcia dodatkowe z historii

            p. P. Napierała

            7:25-8:15
            (po wcześniejszym uzgodnieniu)

            216

            Warsztaty plastyczne

            p. N. Brommer

            13:50-14:40

            224

            Zajęcia wyrównawcze z biologii

            p. A. Pawlewska

            15:30-16:15

            213

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            p. M. Żytlińska

            7:25-8:10

            200

            Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

            p. A. Kubasińska-
            -Cynarzewska

            7:25-8:10

            217

            Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego/mediacje

            p. A. Kubasińska-
            -Cynarzewska

            14:40-15:25

            217

            Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. I

            p. A. Golczak

            7:25-8:10

            230

            Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. IIc, IIi, IIb

            p. K. Zielenkiewicz

            13:50-14:35

            203a

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. Ia

            p. M. Kucharska-
            -Rabiza

            7:25-8:15

            215

            SKS – piłka siatkowa dla kl. IIe, IIf

            p. A. Adamowicz-
            -Ryfa

            8:15-9:00

            sala gimnastyczna

            Piątek

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki

            p. M. Wiśniewska

            14:40-15:20

            208

            Klub Miłośników Komiksu

            p. A. Przyborski

            10:05-10:50

            (w pierwszym tygodniu miesiąca)

            223

            Zajęcia z uczniem zdolnym z matematyki

            p. M. Kucharska-
            -Rabiza

            10:05-10:50

            215

            Zajęcia z uczniem zdolnym z j. polskiego

            p. A. Przyborski

            9:10-9:55

            (w pierwszym tygodniu miesiąca)

            201

            Mediacje rówieśnicze

            p. A. Kubasińska-
            -Cynarzewska

            7:25-8:10

            217

            Kółko biologiczno-chemiczne

            p. H. Nowak

            7:25-8:10

            213

            Zajęcia z uczniem zdolnym z j. angielskiego

            p. M. Dembska

            13:50-14:35

            212

            Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IIa

            p. R. Strózik

            7:25-8:10

            204

            Zajęcia wyrównawcze/dodatkowe

            z j. angielskiego/hiszpańskiego

            p. K. Pietrzak

            11:00-11:45

            229

            Zajęcia wyrównawcze/dodatkowe
            z j. angielskiego/hiszpańskiego

            p. K. Pietrzak

            13:50-14:35

            229

             

            Zajęcia dodatkowe z uczniem zdolnym z j. niemieckiego

            p. P. Dziubała

            7:25-8:10

            223

             

             

            ZAJĘCIA INNE:

            p. R. Dytfeld, p. E. Karasiewicz, p. A. Przyborski

            Dyskusyjny Klub Książki

            p. M. Hoffmann

            Koło filmowe

            p. M. Woźniak

            Soboty z filmem

            p. A. Adamowicz-Ryfa, p. U. Kolińska, p. P. Kostański

            Szkolny klub miłośników sportu, turystyki i rekreacji

            ks. K. Stefański

            Przygotowanie do bierzmowania

            p. A. Kubasińska-Cynarzewska, M. Góra

            Mediacje rówieśnicze

             

      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego
        • sekretariat@sp2k.pl
        • 61 810 77 26
        • 62-052 Komorniki, ul. Pocztowa 30
        • Barbara Koralewska - Idzikowska
        • Karolina Cicha Piotr Duda
    • Librus Synergia
    • Biuletyn informacji publicznej