• MARSZ PO ZDROWIE – nordic walking

9 października 2016 roku, po raz drugi w tym roku szkolnym, spotkaliśmy się na stadionie GOSiR przy ul. Jeziornej, aby wspólnie przejść jedną z wielu tras nordic walking znajdującą się na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego.  W trakcie naszej 8 kilometrowej wędrówki dotarliśmy do wieży widokowej, w przerwach  ćwiczyliśmy  z taśmami  thera- band i kijkami a po powrocie czekała na nas ciepła herbata i kiełbaska.  Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów, rodziców i nauczycieli do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, w miłym towarzystwie i pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Przypominamy, że spotykamy się w każdą drugą niedzielę miesiąca.  Do zobaczenia 13 listopada!!

Aleksandra Adamowicz – Ryfa, Urszula Kolińska

• Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego