• Komunikat

15.04.2020

W związku  z wydłużeniem okresu nauczania zdalnego w szkołach do 26 kwietnia br. i rozporządzenia MEN z dnia 10 kwietnia 2020 r. egzamin ósmoklasisty nie odbędzie się w ustalonym wcześniej terminie (traci moc komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z dnia 6 sierpnia 2019 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty). Nowy termin egzaminu zostanie ogłoszony przez dyrektora CKE w formie komunikatu na 21 dni przed jego realizacją. Informację w tej sprawie szkoła przekaże zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom w komunikacie dyrektora za pośrednictwem wykorzystywanych aktualnie komunikatorów.

Barbara Koralewska-Idzikowska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Komornikach

• Przerwa świąteczna

03.04.2020

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość (zdalnego nauczania).

• Nazwa szkoły
        • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego